| Rolly a întrebat:

Stie cineva ceva jocuri ca sa inveti limba germana?happy nu stiu decat 2-3 cuvinte in germana si mi se pare un pic interseanta happy va rog frumos sa imi spuneti daca stiti big grin chiar daca sunt pentru copii jocurile big grin

1 răspuns:
| eva9999 a răspuns:

Daca vrei intr-adevar sa inveti germana te sfatuiesc sa iei o carte. Daca vrei doar cateva cuvinte cauta un curs online gratis.Eu locuiesc in Austria tara in care se vb germana, m-am mutat de un an si acum vorbesc bine limba. Daca ai vreo intrebare poti sa ma intrebi pe adresa telimbeci_eva@yahoo.com
sper ca ti-am fost de ajutor!