| denisa_2911 a întrebat:

Stie cineva cum as putea avea messenger sa mearga mai usor pe telefon? sunt ceva programe de genu?crying. am messenger pe telefon dar merge cam greu... lg gt505sad...va pup. o zi buna!

Răspuns Câştigător
| denisa_2911 explică:

Uite de unde poti lua vers. 10 de mess:http://www.go4it.ro/......i-5103318/

2 răspunsuri:
| denisa_2911 explică:

Da de unde la iau?

| Roxana_6190 a răspuns:

Pai. eu zic sa iei o versiune o noua( adica versiunea 10) eu am versiunea 10 pe telefonul meu(Lg Cookie) si merge f bine. iar daca ai deja versiunea 10! Ia-ti vers. 9 eu asa zic! Ca versiunile mai mari merg mai repete ca au ceva imbunatatit(cineva care repara telefoane mi-a zis)Mult noroc! Te pup kiss