| AlexandraPatty92 a întrebat:

Stie cineva cum sa-mi fac un cont pe instagram?

Răspuns Câştigător
| xSaB10 a răspuns:

Buna,trebuie sa ai telefon de "calitate" (android etc.) Inregistrarile se fac doar pe aplicatia instalata in telefon, dupa ce iti faci cont poti intra si la pc. Enjoy!

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Iti descarci aplicatia Instagram pe mobil si apoi conectezi contul facebook si gata.

| PedoBarbie a răspuns:

Trebuie să ai un telefon cu Android sau ios, Internet pe telefon, şi să intri pe http://instagram.com/.

| Bizzle a răspuns:

Trebuie sa ai smartphone sa il downloadezi si iti apare acolo register tongue

| Sweetish a răspuns:

Trebuie să ai un telefon cu Android și să intrii pe www.instragram.com/singnup