| Andreea1119 a întrebat:

Stie cineva cum se improvizeaza un aparat de tatuat? de ce chestii am nevoie? vreau sa incerc sa fac tatuaje si nu mi'as cumpara din start un aparat de tatuat profesional...

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

Http://www.metacafe.com/watch/372595/tattoo_gun_homemade_in_5_minutes/
http://www.ehow.com/how_2057484_make-tattoo-gun.html
Sper ca stii engleza, fiindca articole/video in romana nu prea gasesti.

6 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Fa ca asta http://www.okazii.ro/catalog/40338191/Vand-aparat-de-tatuat-improvizat.html

da nu e bun de nimic. e infecta problema. nu ai ace

| Noir a răspuns:

Nu ai cum pentru. ca aparatele de tatuat nu sunt simple jucarii...asa ca nu este o idee buna sa tatuezi fara sa fii profesionist.Mai bine du-te la un salon de nota 10.

| Andreea1119 explică:

Daca vreau sa incep sa tatuez nu inseamna ca incep cu persone...si nu are importanta cat de steril e acul pentru ca pielea artificiala nu se infecteaza, deci pana sa ajung sa tatuez o persoana as avea de lucru cel putin un an! ...eu sper ca cineva imi poate da indicatii despre cum imi pot improviza un aparat de tatuat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot spune eu contacteaza-ma florik_rik

| Daniela_Dana_1976 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau sa cumpar aparatul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred.doar sati facu tia, atata ca se poate infecta si daca facila altii s-ar putea sati rupa fata dupa aia parerea mea nu stiu