| girofar a întrebat:

Stie cineva daca produsul "Boicil fiole " se mai fabrica?
daca nu, poate are cineva rezerve, le cumpar, multumesc.

3 răspunsuri:
| ludmilamagdalena a răspuns:

Da! Raspunsul meu a venit cam tarziu dar daca mai esti interesat, exista un produs identic cu Boicil-ul nostru pe care il produc doua firme din Germania (Helixor si Wala). Solutia injectabila se gaseste la fiole de 1ml si deoarece cu timpul spanzul s-a dovedit a fi benefic in mai multe tipuri de afectiuni, solutia a aparut in mai multe concentratii. Din pacate in Romania nu se gasesc, cel putin momentan. Eu sufar de spondiloza cervicala si doctorita mea, mi-a facut rost prin cineva, cu reteta, luate direct din farmacie din Germania. Sunt cele de la Wala, cea mai slaba concentratie, D3. Produsul de la Helixor - Helleborus Foetidus sau Helleborus Niger(2 specii de spanz) cred ca se pot comanda si pe www.mistletoe-pharmacy.com, care este farmacia lor online ori este posibil sa le poata aduce si cei de la Farmaexpress. Inainte de a cumpara, este obligatoriu sa discuti cu medicul curant sau cu un reumatolog, de preferat doctori care cunosc produsul Boicil si care ti-ar putea face si infiltratiile.

| AncaM2235 a răspuns (pentru ludmilamagdalena):

Buna ziua, as dori sa vorbesc cu dvs in privat daca se poate, deoarece am probleme medicale. Adresa mea de email este ancam2235@yahoo.com.Va multumesc!