| deutza00 a întrebat:

Stie cineva de ce a fost suspendat site-ul www.farapret.net?
am incercat sa intru si spune ca a fost suspendat...

aveti idee de ce?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pai fiindca a facut suficient trafic si acum nu va da premiile. Oamenii si-au luat banii de la diversi fraieri care s-au agitat tot weekendul facandu-le reclama gratuit, au avut trafic, au fost platiti pentru asta. Doar nu-ti imaginai ca o sa dea chestiile alea gratis? Cine le-ar fi platit? Oricum, numai cine este hraparet si vrea sa castige fara munca a luat teapa.

| abcd_6851 a răspuns:

Si mie imi apare la fel. probabil n-au mai platit aia ca vad ca au taxe. laughing oricum sper sa-si revina.