| HUAWEHUAWE a întrebat:

Stie cineva despre angajarea cu relocare daca primesc chiria inca de la semnarea contractului sau trebuie sa imi asigur eu chiria pentru prima luna?
aveti cunostinte care au trecut prin asta sau ati fost in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| sorinduras a răspuns:

De regula banii se primesc pentru luna anterioara, luna muncita. Iar banii pentru o chirie sa da in avans. E bine sa ai o rezerva da bani pentru ati plati chiria, utilitatile si eventual garantia chiriei daca se cere. Succes!

1 răspuns: