| randy19 a întrebat:

Stie cineva un magazin in constanta de unde pot cumpara spray pentru graffiti?

4 răspunsuri:
| amy3semj1405 a răspuns:

In magazinele mari de constructii si amenajari. Am vazut in Practiker, Baumax, Ambient si Obi. In rest nu am vazutbig grin

| Danyellaaa a răspuns:

Cauta si u pe la librarii, ca acolo trebuie sa aibahappy

| Stefan831 a răspuns:

Greu sa gasesti un magazin fizic. am cautat si eu si asa am dat de complexart.ro care par sa aiba detoate pe acest domeniu. doar ca totul e in Timisoara si la tine produsele ajung cu curierul... Restul te descurci.

| Stefanescu_Razvan_1981 a răspuns:

Gravity Shop este magazinul cu Graffiti din Constanta, il gasesti vis a vis de Parcul Tabacariei pe Blv. Alexandru Lapusneanu sau pe www.gravityshop.ro