| immaBeast a întrebat:

Stie cineva un site sigur in care sa-mi fac cont, si pe acel cont sa-mi scriu informatii personale?
Sa fie ca o agenda, sa ma loghez cu contul si acolo sa-mi scriu eu...nume de persoane, adrese de email, intelegeti voi, chestii de genul.
Repet, vreau ca acel site sa fie sigur cat de cat, sa nu apara astazi si sa dispara maine, sa am acces la el si peste cateva luni de exemplu.
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| 393Dan a răspuns:

Nu te-as sfatui sa postezi informatii personale online, insa eu personal imi salvez unele lucruri pe gmail.
Incep o scrisoare noua si-mi fac acolo notite si ea se salveaza automat la "neterminate". Deci atuci cand am nevoie de ele online, intru pe gmail.
Acolo poti si imagini sa postezi. Iti trimiti singur tie email cu imagini, documente, text. Si le ai la indemana, cand ai nevoie de ele.

| immaBeast explică (pentru 393Dan):

Am intrat pe yahoo.com si am facut o schita, cred ca e tot aia, nu?
Am vazut ca a salvat tot ce am scris eu in schita, presupun ca o sa gasesc informatiile acolo cand vreau eu, nu?

| 393Dan a răspuns (pentru immaBeast):

Da, incearca sa te deloghezi, si sa te loghezi inapoi, daca-i tot acolo, va ramane pentru totdeauna.

| immaBeast explică (pentru 393Dan):

Da, exact asta am facut, ramane salvata, multumesc frumos pentru ajutor.

| 393Dan a răspuns (pentru immaBeast):

Cu placere )