| mihaela1414 a întrebat:

Stie cineva unde se pot face cursuri de breakdance in galati sau in braila?

5 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Este sala de gimnastica a localitatii Galati sunt niste baieti acolo care practica breakdance.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înafară de BBoyZonly mai face cineva breakdance? Şi eu caut de mult timp un loc dar nu găsesc

| DjYonutz a răspuns:

Si eu caut in galati de brackdance poate sa zica cineva unde?

| mixt916 a răspuns:

Cam tarziu iti raspund da na laughing, in Galati este o sala de dans care se numeste Fantastic Art, acolo se fac mai multe stiluri si breakdance si hip-hop, etc. La breakdance costa 80 de lei si facem de 2 ori pe saptamana cate o ora jumate. Nu este foarte aglomerat... nu prea vine multa lume da daca vrei sa te tii nu conteaza mai ales ca ne antreneaza bboy Marius si Likid din BBoyZonly tongue