| anonima_2498 a întrebat:

Stie cineva vreun site de unde se pot descarca desene animate vechi de pe fox kids sau jetix sau disney chanell...PE ROMANA!

Răspuns Câştigător
| Daiana90 a răspuns:

Nu le poti descarca, dar le poti vedea in romana, exact ca la tv.siteul e www.peteava.ro.acolo e viata cu louie, copiii de la 402, jack cel teribil, simsalagrimm, zambetul lui sharon, spioanele, deci toate desenele de pe jetix, minimax si canalele de desene care acum nu se mai dau.iti dau aici un link cu un desen in caz ca nu te descurci. http://www.peteava.ro/id-474147-simsala-grimm-motanul-incaltat asta e un episod din simsalagrimm si daca vrei altceva scrii acolo in dreapta sus la cautare numele desenului.sunt si toate filmele cu barbie etc. sper ca te-am ajutat:p

1 răspuns:
| alexa007 a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net/ le poti vedea online;)