| MihaiMihăiuş a întrebat:

Stie cuneva de unde pot lua id-urile celor doi deaseara de la comanda la mine? in special pe al baiatului(cel ce consuma THC)

4 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Nu stiu de unde ai putea sa-ti procuri acele ID-uri, dar sincera sa fiu, nu stiu de ce te-ar interesa sa comunici cu asemenea specimene de copii. Te asemeni cumva lor? Ar fi mare pacat de tine. Asemenea comportament nu face cinste niciunui copil si niciun parinte nu si-ar dori sa aiba asa o podoaba acasa.

| ColorfullColors a răspuns:

laughing daca afli sa ma anunti si pe mine... nu prea poti sa-i gasesti id'u pentru ca e ceva mai privat pe care il stiu prietenii si prietenii prieteniilor...laughinglaughing

suna cam funny

Succes :*

| clara1122 a răspuns:

Habar n-am da nu cred ca e pe net sau pe undeva e cam imposibil adica e un copil nebun si mai bine nu comunici cu el...

| Casillias1 a răspuns:

Stiu eu
da da prima data funta