| EnvyU a întrebat:

Stim ca fetele se uita dupa baieti inalti si slabi/bine facuti. Dar cum ramane cu baietii scunzi cu putina burtica si obraji mai umflati?laughing Daca un baiat este mai scund sau la fel de inalt ca voi, l-ati ignora? sau nu conteaza inaltimea?
Valabil si pentru baieti, daca o fata e mai inalta, credeti ca ar merge o relatie? sau nici nu va ganditi.
Mie personal imi plac fetele mai micute decat mine pentru ca si eu sunt cam micut laughing M-as simti intimidat de o fata mai inalta.

Răspuns Câştigător
| Syndre a răspuns:

Pe mine înălțimea nu mă deranjează, dar nici să fie cu 20 de cm mai mic ca mine(am 1.60, așa că nu e problemă laughing ). Mă cam lasă rece înălțimea, dar nici pitic totuși.
În schimb am o problemă cu "burtica" și "orabjii mai umflați". Eu nu merg la sală și am grijă ce mânânc ca să vin acasă la cineva care stă și bea bere și mânâncă chips-uri în fața televizorului. Grăsime mi se pare COMPLET neatractivă, n-am ce-i face.

3 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Mie, personal, imi place ca un baiat sa fie mai inalt decat mine. Eu sunt micuta, fapt ce ma deranjeaza extraordinar de tare sad Totusi, sa nu fie cu 30 cm mai inalt decat mine, sa aratam ca David si Goliat laughing Dar, inaltimea nu conteaza asa de mult. Poate sa fie inalt si un baiat de nota 10 daca isi bate joc, e infidel samd. Poate ca langa un baiat, care e cu un pic mai inalt ca mine m-as simti mai bine, ca si asa sunt complexata de inaltimea mea. Deci raspunsul, nu, nu l-as ignora.

| KamaSutra a răspuns:

Mai scund decat mine, nu as accepta.
La fel de inalt sau mai inalt, n.am nicio problema. Interiorul conteaza mai multwinking

| AirănMeidăn a răspuns:

toti baietii sunt mai inalti ca mine, avand in vedere ca am 1.55