| DenisIonut01 a întrebat:

Stiti careva cat costa un abonament la inot?

nu stiu daca conteaza, eu vreau sa stiu in mare cam cat ar costa dar de la cei care stiu un pret nu dupa cat credeti. Sunt dint Timisoara si nu mi neaparat un pret la Complexul Sportiv Bega dar daca stiti de acol ar fi super big grin

2 răspunsuri:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Eu am facut de 2 ori cursuri de inot, odata am facut vara la un strand normal si m-a costat 150 de lei- 10 sedinte si odata am facut la sfaristul iernii la o piscina acoperita si parca m-a costat 200 de lei, dar nu sunt din Timisoara deci nu stiu sigur daca sunt aceleasi preturi...

| Lămâie00 a răspuns:

Daca esti din Timisoara, iti recomand sa mergi la Aqua Arena Sport, vreo 4-5 sedinte sunt 100 de lei, eu am fost cateva luni