| JonD a întrebat:

Stiti ce optiune de la Orange trebuie sa activez ca sa am destul de multe minute internationale si cam cate minute as avea si cati euro imi trebuie sa o activez?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu mergi la Orange si comanda minute de 6 eur.Iti va baga 2000 de minute/2000 de sms plus min natinale si 150 mb. Deci practic cu aproximativ 40 de lei, poti baga optiunile direct.Iti da un cod de reincarcare, il bagi, si apoi vei primi sms de la ei precum ca ai in cont 2000 de minute si sms-uri. Poti de asemenea sa alegi in functie de cati bani ai. Poti cere minute de 5 eur, sau 4 eur.Asta e.