| anonim_4396 a întrebat:

Stiti ceva alternative la cafea/energizante? Nu ma refer la ceva plante ce nu prea au efecte, ma refer la ceva mai puternic decat cafeaua sau energizantele.
Si ahm, sa fie legalehappy

Răspuns Câştigător
| Cheo0S a răspuns:

Cacaua din ciocolata amaruie
Guma de mestecat cu nicotina).
Citrulina malat (8g)
N acetyl carnitina
L tyrozina (3g)
Daca chiar vrei ceva puternic incearca*

Smelling salts (dar nu se gaseste in Romania)

Dar nu stiu de ce ti-ar trebui atat de multa Energie?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In gb exista o cafea mai puternica de fel si costa in jur de 40 de lire, pentru cei sensibili cu inima inseamna o moarte instantanee

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ceai negru, ceai verde.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cola cu zahar.
La mine are efect mult mai bun decat cafeaua. Imi da energie, nu palpitatii laughing

| SilentRain a răspuns:

Ceaiul verde, duș rece

| gemeni6226 a răspuns:

Dus rece, doua mere.

| Saiko10 a răspuns:

Dai cateva shoturi si ceva peturi si lucri toata ziua fara pauza.