| kb9 a întrebat:

Stiti ceva metoda de facut Cash si RP pe GTA Online, ceva job/event usor, bine-platit?
A si... dupa ce o sa se gate research-ul in bunker, ce o sa se-ntamplehappy?

Răspuns Câştigător
| UriciucMihai a răspuns:

Dacă vrei sa faci Cash lasă research ul deoparte ca nu te ajuta cu nimic, încearcă sa faci bani doar din vânzări și sa îți cumperi un depozit de mașini ca CEO, și poți sa faci și bani contrafăcuți dacă ai club de motocicliști, cred ca și clubul și biroul de CEO sunt free

| kb9 explică (pentru UriciucMihai):

Pai...acum fur supplies si pentru fabrica de bani contrafacuti si pentru bunker, e profitabil daca cumpar fabrica de iarba? Momentan fabrica de bani contrafacuti si bunker-ul sunt singurele mele surse de venit.