| acerr a întrebat:

Stiti cum se numeste dieta aia care te slabeste cel mai rapid?
Nevasta!
hahah

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Da, completă nesimțire să facă ce vor.

16 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Citostatice?

| SilentRain a răspuns:

Mi-a mâncat zilele, panarama

| J0B0MAT a răspuns:

Nu.Se numește numaimâncanimicosăptămână.Te slăbește cel mai rapid.

| acerr explică (pentru J0B0MAT):

Pai sa stii ca ai dreptate, asa se salbeste repede si usor
maninci putin sau de loc! eu ma mir de femei care spun ca au 150 kg si ca nu pot slabi, dar mancand nu poti slabi, aici e vorba de nesimtire

| J0B0MAT a răspuns (pentru acerr):

Ce nesimțite că mănâncă.

| acerr explică (pentru J0B0MAT):

A manca este necesitate, dar sa fim cumpatati
pers care pot manca 3.4 pui la rotisor, 3 torturi ..cantiatati imense pentru 10 persoane le haleste la o masa! pai nu e nesimtire? adica toate astea cate cal sunt? 20, 000?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru acerr):

De ce sa le faci nesimtite? Fiecare mananca ce vrea. Eu daca vreau sa mananc 2 kg de rahat trebuie sa iti cer voie?

| acerr explică (pentru Furnicuta000):

Hahah,nu draga,apoi se duc la nutritionisti, diverse santorii, si sunt diperate, femei si barbati care nu se pot ridica de pe pat din cauza greutatii. Oare de ce nu dai un raspuns pe masura? sunt atatea cazuri de obezitate, un tratament la diverse clinice private ajunge la 5000 $ sport acolo se face totul sunt pers care de la 230 kg dupa 1 an au ajuns la 90 ..deci ca sa faci 250 kg? crezi ca de la apa s.au ingrasat? dar multi resusesc! cinste lor! A slabi este enorm de greu

| Furnicuta000 a răspuns (pentru acerr):

Sunt de acord, dar lasa-i sa faca ce vor cu viata lor.

| acerr explică (pentru Furnicuta000):

Of offf, ziceam si eu,
totul trebuie ponderat, cumpatat,

zahar
sare si grasimi, astea ne distruge
puii mei daca nu facem plimbari pe jos sau ceva sport 10 min o sa ajungem rau! atrofierea muschilor, se lasa toate, arati fleasca dupa 50 ani, inot, fuga, bicicleta... mie mereu mi-a fost lene si nu mi-a placut sportul dar niciodata nu e tarziu, asa cum pierd ore pe net oare de ce nu am ambitie sa fug 10 min? fatal

| J0B0MAT a răspuns (pentru acerr):

Da, completă nesimțire să facă ce vor.

| deeeaqq a răspuns:

Hahah, ce glumă bună.
Mai spune

| Andrei0G a răspuns:

laughing dar pe ele cine le slăbește?

| Bot_Alin_1992 a răspuns (pentru Andrei0G):

Berea, ce? E adevărat pentru că femeile beau mai mult ca bărbații ei și ele sunt cele care-i cheamă la băutură și tot ele îi i-a la ceartă că nu mai vin acasă decât beați pe la ora 00:00

| Andrei0G a răspuns (pentru Bot_Alin_1992):

Dacă ne luăm după Leana din Leana și Costel de la Vacanța Mare, da.

| Bot_Alin_1992 a răspuns (pentru Andrei0G):

La noi în sat femeile îș cheamă bărbații la băut.

| Andrei0G a răspuns (pentru Bot_Alin_1992):

Și la mine-n sat e una care e mereu drunk