| Alee_9909 a întrebat:

Stiti cumva un program asemanator cu yahoo messenger ca mie acesta nu imi merge se tot bloocheaza. Funda la cine stie cum sa il fac sa nu se mai blocheze sau la cine stie alt program.

Răspuns Câştigător
| Xtina_8376 a răspuns:

Intra pe meebo

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Fa-ti id de mess pe hotmail.com
eu am, si merge foarte bine. Imi place mai mult decat yahoo happy

| boltik a răspuns:

icq mai este, pai ca mearga messengerul ai incercat sa-l dezinstalez si sai stergi mapa din calc si iar sa-l downladezi din nou si sal instalezi iar poate asa merge... si mai e asa program ca "ooVoo" nu am lucrat cu el niciodata dar l-am ajut si sincer nu stiu cum functioneaza happy