| FashionKitty a întrebat:

Stiti cumva un text dragut sau unde l-as putea gasi, de scris pe o felicitare de Craciun pentru o colega de clasa care e penticostala?*Sper ca am ales categoria buna si Funda pentru cel/cea care imi lasa mesajul care il voi scrie pe felicitare*

Răspuns Câştigător
| karinutagalea a răspuns:

Si eu sunt pentcostala si acelei fete ii poti scrie asa : Iti urez Craciun Fericit alaturi de cei dragi! Domnul sa te binecuvanteze!

| FashionKitty explică (pentru karinutagalea):

E ok daca ii scriu doar atat? Adica chiar nu stiu, ca nu ma pricep sa scriu texte pe felicitari.Mie imi place doar sa le fac.

| karinutagalea a răspuns (pentru FashionKitty):

Pai mai poti pune tu ceva. Oricum se va bucura macar ca ai incercat happy