| VasileRapidistu13 a întrebat:

Stiti exercitii pentru inteligenta emotionala? 2. Daca faci ce iti e frica, gen 3-4 frici zilnic sa ceri feedback de la oameni, etc oare in cateva luni poti ameliora din timiditate?

Răspuns Câştigător
| DeMicUnCălător a răspuns:

Intrebarea ta este foarte bună dar și foarte grea.
Eu am invățat să-mi contolez reacțile emoționale de la politicinei. Privindu-i cum răspund la întrebările deranjante ale acelor reporteri agresivi.
Cat despre frică. Ti-ai răspuns singur. Intampin-o cu fruntea sus de fiecare dată cand iți iese in cale.