| ForeverYoung99 a întrebat:

Stiti la ce statie de metrou trebuie sa cobor ca sa ajung diseara la National Arena? multumesc puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Pearl01 a răspuns:

Cel mai bine ca sa si sigur(a), intra pe google maps Bucuresti, scrie national arena si-ti arata pe harta ce statii de metrou ai prin preajma stadionului. Apoi dupa ce ai gasit statia de metrou, intra pe http://www.metrorex.ro/prima_pagina_p785-1 unde exista un calculator de rute, adica scrii statia de plecare, de unde locuiesti si statia de sosire cea gasita mai aproape de stadion si vezi acolo, cat trebuie sa mergi si daca trebuie sa schimbi metroul.