| cjazk a întrebat:

Stiti localuri/baruri/terase/cluburi ieftine?
Salutare!
Sambata pe 12 mai imi aniversez ziua (19 ani), eu locuiesc in Bucuresti. Stiti cumva niste localuri/baruri/terase/cluburi ieftine? Pentru ca voi veni cu 15 prieteni si am un buget redus, dar sa nu fie nici genul de local unde sa-ti ceara buletinul ca sa iei bere (am si prieteni minori) si sa nu-mi recomandati carciume/bodegi din coltul strazi si nici localuri la perifierie sau in zone proaste, as prefera zone mai centrale. Acum prin ieftin ma refer la cel mult 4 lei o bere/suc (500ml) si la localul respectiv sa se gaseasca macar si ceva de mancat (alune, chips-uri, etc...) si neaparat sa aiba muzica, nu neaparat un gen anume (dar nici muzica lenta, monotona volum redus, plictisitoare sau proasta) dar macar sa se auda ceva pe fundal. Cam astea sunt preferintele...
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am auzit de o terasa din Bucuresti care se numeste ..La Conac,, situata pe Sfantul stefan 13A, cu preturi bune, dar nu stiu sa ti spun cum sa ajungi acolo,,,, intrebi si tu pe cineva