| monicaaa17 a întrebat:

Stiti sa valsati? Va place?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Cred ca inca mai pot, nu am mai incercat de multa vreme. Cand eram mai micut, reuseam, poate ca acum cu putin exercitiu imi voi reaminti.

| SilentRain a răspuns:

Nu,nu

| Sofer a răspuns:

Nu. Nu îmi place.

| gemeni6226 a răspuns:

Da stiu si imi place pacat ca nu am cu cine si la ce ocazie, pe la 23 de ani am urmat cursurile unei scoli de dans de societate si am invatat vreo 20 de dansuri de societate printre altele valsul samba, rumba si altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,da.

| Justme79 a răspuns:

Buna foarte puțin din ceea ce am mai văzut pe la tv dar cred, că ar mi ar place să pot învăța happy