| delia_6706 a întrebat:

Stiti unde mi-as putea face un blog gratis? Multumesc stiu ca aceasta intrebare nu e buna pentru acest site dar va rog doresc un raspunshappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice intrebare e binevenita :)
Asta e site-ul www.blogspot.com
De aici, te descurci.Citesti si urmezi instructiunile.
De asemenea gasesti si pe youtube clipuri de instruire, de exemplu cum sa atasezi un gadget blog-ului tau sau cum sa pui un video de pe youtube.
Inca un site www.helpblogger.com

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Multi au pe www.blogspot.com
Este una din facilitatile care ti le ofera google. Iti faci un mail, cu el te loghezi pe blogspot si incept sa scrii. Mai era platforma wordpress, dar nu stiu ce sa-ti spun despre ea intrucat nu am folosit-o.

| Bishop a răspuns:

Pe www.blogspot.com, sa ne dai linkul cand termini :)

| kayan a răspuns:

Ar mai fi si www.wordpress.com pentru incepatori... e mult mai intuitiv decat blogspot, insa ultimul are mai multe optiuni pe care le vei vrea pe viitor...

spor la blogarit! :)

| videoblog a răspuns:

Incearca pe cele romanesti - weblog.ro, ablog.ro sau haipa.ro - sau pe cele internationale - blogspot.com sau wordpress.com. pentru promovarea lui iti recomand http://www.bagamare.ro/

| delia_6706 explică:

Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Gratuit, www.blogspot.com și urmezi instrucțiunile.
E ușor.
Pa, pa.

| rainbowkid a răspuns:

Pe blogspot.com este foarte simplu, am si eu. sau pe weblog.com
sau blog.com, nu mai tin minte sigur cum era site-ul...
sau wordpress.com