| horansgang a întrebat:

Ştiţi vreun film care în care. tocilara se îndrăgosteşte de tipul popular?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Cam genul ăsta de filme sunt: „10 thing i hate about you", „A walk to remember". Însă, știu niște filme romantice fantastice cu adolescenți: „Now is good", „The first time", „The last song", „Keith", „Lol", „Remember me", „Tros metros sobre el cielo".
Mie mi-au plăcut, așa că bănuiesc că și ție îți vor plăcea!

4 răspunsuri:
| NoLiesJustLove a răspuns:

3 msc(trei metri deasupra cerului) si tu y o 3 msc asta e partea a 2a. Eu am plans la filmul asta este foarte frumos. Ti-l recomand. O sa te indragostesti de el.

| Andrutza137 a răspuns:

Nu insa stiu un film in care tocilarul se indragosteste de fatas populara se numeste Tocilarul Fermecator

| horansgang explică (pentru Andrutza137):

Ceva care sa nu includa Disney?

| Andrutza137 a răspuns (pentru horansgang):

Nu a mentionat asta in intrebare