| fabian12345326 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida dar nu stiu ce sa fac.
Sa-mi iau haine sau narghilea?
(nu stiu de ce am pus intrebarea asta)

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Depinde de care ai mai mare nevoie.

| DanielIlie a răspuns:

Gândește-te dacă vrei, că sunt mulți copii care nu pot adormi din cauza unei dileme : să bea un pahar cu apă sau să mai ronțăie din mărul acru, încă necopt. Doar dacă vrei, dai un click mai jos și poate mai scapi de dileme... https://www.stareanatiei.ro/? s=Ceasul+bun. Sper să nu fie cu supărare. Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haine

| gabicoo a răspuns:

Un ciocan!
Ca să-ți dai peste dește atunci când pui întrebări idioate!
laughing

| mitzok a răspuns:

Haine, du te o data la narghilea si poate iti piere cheful

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca ai suficiente haine, ia-ti narghilea.
Bani o sa mai ai, imbracat o sa fii tot timpul.
O zi fara narghilea, e o zi in care n-ai folosit narghilea. O zi fara blugi noi, e inca o zi cu aia vechi thinking