| Biby a întrebat:

Stiu ca este foarte stupida intrebarea asta dar vreau sa stiu.Cum ma credeti pe mine? Ca pe elasexygagica cu raspunsuri intrebari stupide sau daca am raspunsuri folositoare si intrebari bune?

Răspuns Câştigător
| aty91 a răspuns:

Nu cred ca conteaza sa stii asta. Acesta e un site in care se ajuta oamenii.

2 răspunsuri:
| Biby explică:

Nu sunt eu in poza! Este Beyonce! O sa pun o poza cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca mai corect era sa scrii ce credeti despre mine nu cum ma credeti pe mine, daca tu esti cea din poza sa stii ca nu-mi placi deloc