| T0T a întrebat:

Suferința are limite?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranţă. Moarte şi sinucidere în cel mai rău caz, iar în cel mai bun vezi unicorni roz.

12 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Cred că moartea e limita.

| KamaSutra a răspuns:

Da. Moartea

| RobertMoon a răspuns:

Suferința nu are limite niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Cred că ''punctul extrem'' pe care îl atinge suferința este nebunia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu vezi suferinta ca o unitate de masura insemna ca nu ai simtit-o cu adevarat.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

E doar o întrebare Mozart, nu am afirmat nimic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Pe poza asta cu Mozart scrie ceva in rusa ce te va supara daca vei traduce. Insa nu se refera la tine, doar la cei de la T/A.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing In cel mai bun caz vezi unicorni roz. Adevarat, psihicul poate ceda si...e ceva normal sa vezi unicorni roz tinand cont ca suntem suflete.

| ubox7007 a răspuns:

Da, atunci cand nu o mai suporti, dar ea mai merge un pic...

| RaisaPretty a răspuns:

Depinde de persoana

| StoeanVlad1980 a răspuns:

Nu oricand poti sa suferi mai mult

| T0T explică (pentru StoeanVlad1980):

Am o mică curiozitate. Pe ce criteriu ți-ai ales avatarul? Nu de alta dar acele litere înseamnă mult pentru mine.