| mgtow a întrebat:

Suna bizar dar exista o solutie sa prind mai multa rautate in legatura cu femeile? Vreau sa imi fie simtita furia scarbei - rautatea din mine cand se uita la mine dar in acelasi timp sa fiu mai nepasator si eu. Cand am pus la suflet si aveam sperante am fost tratat ca ultimul om dar acum macazul s-a schimbat & eu vreau sa fiu cel care transmite acel feeling de ai grija ca te arzi cu focul.

21 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ti-am mai zis: Treci peste, balta are mereu peste!

| mgtow explică (pentru Drimmero):

Pt unii balta are serpi elecrificati.

| CostinAlamariu a răspuns:

Lol esti un incel din ala frustrat pe viata?

| mgtow explică (pentru CostinAlamariu):

Scarbit de curvè si implinit financiarwinking

| CostinAlamariu a răspuns (pentru mgtow):

Implinit financiar? Adica au venit banutii de la mami si tati si te bucuri ca poti sa-i cheltui pe toti pe jocuri video? N-am treaba boss fa ce vrei cu viata ta, raman mai multe fete pentru mine. Fiecare cu ce-l face fericit. Eu unul stiu ca fericirea mea va sta in a-mi face o familie si-n a-mi dedica viata pentru viitorii mei copii. Bafta cu alegerile tale in viata, tu stii.

| mgtow explică (pentru CostinAlamariu):

Sant independent financiar si nu mai stau asa mult pe PS4 ca in copilarie.

| gemeni6226 a răspuns:

Mai bine dai ignor.Nu sunt pe aceeasi lungime de unda cu tine.Nu poti sa dai sentimente negative cuiva fara sa te afecteze in primul rind pe tine si chiar nu merita sa-ti faci sange rau pentru absolut nimeni.Esentialul e ca tu sa te apreciezi destul incat sa nu ajunga la tine parerile negative a nimanui. Uite o piesa despre cit de greu si-a gasit una pe masura ca era ciudat dar pana la urma a gasit una pe masura. Daca est altfel decat ceilalti asta nu e un defect, e o calitate. Uite piesa :https://www.youtube.com/watch?v=PaEnaoydUUo este piesa Ylvis Someone like me

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi ce ai rezolva dacă ar ajunge femeile să se uite la tine ca la dracu'?
"Cand am pus la suflet si aveam sperante am fost tratat ca ultimul om"
Aşa se întâmplă cu fraierii care îşi pun sufletul pe tavă în faţa oricărei târâturi le iese în cale.

| mgtow explică (pentru anonim_4396):

Satisfactie personala pot zice. Multi indivizi sant prosti cand spera la mai mult ca una din ele va fi normala dar cand niciuna nu e si toate demonstreaza a fi curv-e atunci ce varianta avem, sa va taiem gatul, sa va ardem sau sa va tratam ca niste obiecte sexuale. Daca aveam partenera si o prindeam ca ma inseala eram in stare sa o ucid pe loc, nu imi pasa de puscarie deloc si la amant pl taiata direct. Dar am grija sa nu ajung asa departe pentru a evita neplacerea asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Da bre, toate suntem nişte c☆rve infecte.
Acum că ştii, poţi să ne arzi pe rug direct.

| mgtow explică (pentru anonim_4396):

Numai sa aiba una curaj sa vina la mine ca o instruiesc personal. sant ca pisica daca m-ai deranjat zgarii, prefer sa dorm pe spate

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Să nu-ţi scape nici una!

| IoanaRoman09 a răspuns:

Aa,tu esti genul ala care vrea ca femeia sa tremure in fata lui...viitor misogin, bravo!

| mgtow explică (pentru IoanaRoman09):

Sa fuga de mine speriata mai bine zis doar cand ma vede. Sa simta ca îi transmit frica

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru mgtow):

Ai probleme sau mi se pare mie?

| mgtow explică (pentru IoanaRoman09):

Ma perfectionez, incerc sa devin mai sever...

| IoanaRoman09 a răspuns (pentru mgtow):

Într-adevăr aș fugi de tine însă nu te frica, ci de scârba

| mgtow explică (pentru IoanaRoman09):

Normal scarba ca te caci pe tine si fugi de rahatul tau dintre picioare. Eu te aruncam pe geam si iti scarbeai cadavrul tau de pe trotuar din infern daca apucai sa-l vezi

| Allina19 a răspuns:

Incapabilule sa ai o femeie pentru ca dupa ce esti asa tot tu ti coada sus ca fraieru..sunteti o adunatura de rebuturi masculine si ciudati in organizatia aia a voastra ca de aia va da reject femeile. O femeie nu da reject la un barbat adevarat care stie sa se poarte cu o femeie

| mgtow explică (pentru Allina19):

Feminista buna de nimic. Iesi la cratita. Deaia nu va suporta barbatii pentru ca nu santeti in stare sa gatiti si va e lene sa faceti curat in casa. Macar singur am parte de femei pe ales, locuinta noua scumpa & masina premium

| Allina19 a răspuns (pentru mgtow):

Gresesti total dar oricum imi cer scuze public dar ieri eram foarte iritata si m-am razbunat pe tine. Ti-am dat si un privat.