| Rildo a întrebat:

Sunt adevărate știrile din Romania cu persoane care au pus 5 lei la pariuri și au câștigat 20000?

4 răspunsuri:
| dariasisi7 a răspuns:

Depinde de stire... oricum, mi se par bani aruncați degeaba..adică gandeste te cati oameni trebuie sa piardă bani ca sa câștige cineva ceva

| Violleta2022 a răspuns:

Asta se intampla doar in povestile smecherilor, si a celor care joaca la raiuri ca sa jacmaneasca naivii.

| doctorandus a răspuns:

Dap, se poate, atât că la majoritatea pariorilor e taman invers.

| oglindasultanului a răspuns:

Nu, face reclama