| anonim_4396 a întrebat:

Sunt curioasa.ce varsta si ce inaltime aveti?
big grin

37 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

175 cm si peste 1000 de ani.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Sa traiesti in continuare happy

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing dormi mai liniștită la noapte daca chestionezi toți userii?

| Superior a răspuns:

15 ani, 175cm

| deeeaqq a răspuns:

17 ani, 1.67.

| Mieeez666 a răspuns:

8 juma.
1.23

| syd a răspuns:

15 ani 1.70

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.83 inaltime

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi uit mereu varsta, deci sunt destul de batrana si am formidabila inaltime de 160.

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Bătrânețea asta. Eu am ajuns la 23, dar ma omoară Alzheimer-ul. Sa nu mai vorbesc de prostata.

| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Tu cine esti, al cui esti? straight face

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Ioi! Tulai doamne! Nu mai stiu. A lu' coana aia de lângă cimitir.

| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Ioai ce gigea, mai face coliva buna?

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Da da! Mi-o spus sa te chem o data ca ii e tare dor de tine.

| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Spune-i sa mai ma astepte vreo 3 decenii ca sa ma satur de viata. Da de ce au ingropat-o langa cimitir?

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar stii cum e ea, mai nerabdatoare. Va mai muri inca de 2 ori pana ajungi la ea.
De ce au ingropat-o langa cimitir? E simplu. Nu mai era loc in cimitir.

| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Te are pe tine acolo sa-i astamperi nerabdarea, sunt sigura ca tanti Geta nu se supara daca asteapta cateva decenii.
Aha aha, integ. Credeam ca voia o groapa mai adanca si d-aia au aruncat-o in fantana de langa cimitir.

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Da... Biata de ea... Si acum plutește pe acolo, daca nu a pescuit-o careva.

| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Problemele mele mitale se agraveaza cand vorbesc cu tine, iti foarte multumesc laughing

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Placere multa cu. big grin
Ma simt onorat sa stiu ca vorbitul cu mine te înnebunește.
Shhhhhh! Nu spune nimic. Stiu ca ma vrei smug

| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

La dracu'! M-am dat de gol. Si eu care voaim sa te surprind cand te impingeam in fantana sad

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Din dragoste ai fi sarit prima. Nu mai fi impins pe mine. Eu ma inteleg cu apa. Stiu sa inot. As fi stat la suprafata, insa tu ai fi avut nevoie de ajutorul meu sa supravietuiesti. Asa ca nu mai dramatiza atat. Nu suntem in Titanic.

| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Ca sa scap de dragostea ta, da probabil.

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa iti distrug visele sau mai rau sa iti provoc ganduri sinucigase, dar sunt luat. Nu putem fi mai mult decat prieteni laughing

| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Seen
* depresie activata, mancat inghetata, bocit la filme proaste

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te intrista. Vei rămâne mereu in inima mea, ca acea prietena care se indopa cu coliva la coana Geta.

| Xelon a răspuns:

Am 19 ani si 1. 82 inaltime.

| Felissa13Eden a răspuns:

1,74 și hăhă îs baba, tată

| Viitorulapropiat a răspuns:

15 ani, 1, 60 si ceva

| ălkjmhgf a răspuns:

19 şi 1, 60.

| NotMyFault a răspuns:

23,
1, 90
CNP: 193072325****
Contul bancar nu il vrei?

| anonim_4396 explică (pentru NotMyFault):

Vezi ca vin la tine acasa.

| NotMyFault a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa vii. Nu e nimeni, iar cand spun nimeni, chiar nu e nimeni, nici macar eu. Dar uite, poți sa îți aduci o lopata, iar pana vin eu tu mai cureti zăpadă din fata porții, de pe alee.

| Zdog a răspuns:

1.80, 16 ani

| Адина a răspuns:

18 și 1.70 și ceva

| Kiki20098 a răspuns:

13 ani 1.50, tu?

| 7iulie a răspuns:

Scuza-ma,dar unele informati nu vor sa fie spuse, asa ca ma rezum la faptul ca am 1.40 (nu sunt o persoana inalta)