| SilentRain a întrebat:

Sunt curios daca mai exista cineva la fel de praf că mine, căruia sa ii fie frică să stea singur acasă? laughing
Și se apucă să sune pe toată lumea, deși cu unii nu a mai vorbit de ani de zile

8 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu mi-e frica, poate as simti singuratatea dupa o perioada mai lunga dar nu frica happy

| SilentRain explică (pentru Dismally):

Da nici mie nu mi-e frică laughing)

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Da, am vazut laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Mie nu mi-e frica sa stau singura acasa chiar imi place, dar asta pentru ca am vecini si stau la etajul 4, in schimb noaptea inainte sa adorm inchid usa apartamentului de 3 ori si sus si jos si inchid toate ferestrele si trag toate jaluzelele exceptie cea de la fereastra de unde dorm, dar ar fi ceva paranormal sa vina cineva sus la 4 pentru minelaughing)Plus ca ma rog mereu inainte sa ma culc si cum am fost protejata toata viata am incredere ca si de acum incolo voi fi.

| Nirvanaaa a răspuns:

Frica nu, simt mai mult plictiseala la un moment dat laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am crezut tot timpul că ești fată, asta după nickname și vechea poză de profil...

| Morbid a răspuns:

Si mie imi e frica sa stau singur acasa.
Da n-am pe cine suna ca nu am contacte in telefon. Restul m-au blocat laughing

| scp3008 a răspuns:

Nope, sa iti fie frica a sta singura in casa? Esti unicata