| SilentRain a întrebat:

Sunt curios daca mai sunt și alți care se confruntă cu depresia și jobul in paralel?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Muncind în România devi depresiv.

12 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nah ești unicathee hee

| SilentRain explică (pentru Catrice):

Tu sa taci, putoare ordinară, extraordinar de leneș/ă!

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Ce (n-)ai băut?

| SilentRain explică (pentru Catrice):

Cafea sad

| user0010 a răspuns (pentru SilentRain):

Dacă nu bei cafea o perioadă îndelungată, te apucă durerile de cap?

| SilentRain explică (pentru user0010):

Cad jos și fac spume la gura

| sofisis a răspuns:

Suntem chiar foarte multi cu diverse afectiuni psihice. Eu nu sunt depresiva dar am anxietate generalizata big grin

| SilentRain explică (pentru sofisis):

Mergi la lucru?

| sofisis a răspuns (pentru SilentRain):

Normal ca merg

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

De asta mănânc dulciuri

| vandam500 a răspuns:

Depinde cum stam sa o candim de pilda ieu la un job nu rezist mai mult de un an chiar daca la inceput imi placea acel job totul devine monoton acelasi lucru in fiecare zi salariul foarte mic etc si uite asa apare si depresia!