| jasminejazz a întrebat:

Sunt deprimata. Este cineva pe aici care ar vrea sa vorbeasca cu mine?

9 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Oamenii folosesc propozitia "Sunt deprimat" mult prea des si-i acorda cu totul un alt sens.
Sper ca nu esti vreuna care foloseste cuvantul "deprimata" doar din cauza ca a luat un 4 la mate sau ca a parasit-o iubitul. Daca nu esti, poti sa-mi dai un mesaj si discutam.

| Mădă0611 a răspuns:

Totul e trecator, n-are rost sa te deprimi degeaba, mai tarziu o sa razi pentru ca in 23 noiembrie nu mai gaseai iesirea din problema x. happy

| M25M a răspuns:

Foloseste autosugestia pentru a trece peste depresie, gandeste-te la faptul ca sunt altii in contexte mai nefericite decat tine si totusi sunt mai fericiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,desigur.

| blueheart a răspuns:

Toata lumea are o zi mai proasta dar nu te lasa descurajata. Asculta muzica, citeste o carte, vizioneaza un film, vorbeste cu o prietena.
Daca nu iti trece trimite-mi un mesaj si o sa incerc sa te ajut. happy

| AndyLavy a răspuns:

Pai.ce ai patit?

| JamilaGizeh a răspuns:

Da

| OliverArrow a răspuns:

Teodoraqueen@yahoo.com este idul de la yahoo messenger

| Mademoiselle18 a răspuns:

It's just a bad day, not a bad life happy
Cu ce pot sa te ajut?:*