| împreunăfacembine a întrebat:

Sunt elev si as vrea sa iau meditatii, deoarece nu ma descurc la limbile straine, dar parintii nu imi pot oferi acest sprijin financiar.

Cum as putea castiga cativa bani saptamanal? Sunt baiat si am 17 ani.

1 răspuns:
| Andrei200202 a răspuns:

Limbile străine le poti învăța și pe internet, sunt atatea aplicații, videoclipuri.
Dacă ai nevoie de bani în general îți poți cauta un job part time, te duci după școală. (Dacă locuiești la oraș)