| 22anirolF a întrebat:

Sunt eu singura care (cel putin crede) ca arata a copil? Am 22 de ani si nimic la fizicul meu nu indica varsta. Mai ales in privirea mea e asa o inocență de innebunesc. As vrea sa fiu si eu mai prezentabila, nu sa arat ca cineva care a trait la ferma toata viata si acum iese in lume...
Sunt mult prea sincera si neexperimentata si asta se vede foarte clar. Cum pot face macar sa mai ascund din toate astea?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Fetelor, nu va mai simtiti complexate de faptul ca aratati mai tinere, nu este absolut nicio problema, aveti un mare avantaj, in primul rand imbatraniti mai tarziu si va veti bucura de asta, e mult mai bine asa, eu cel putin din cate am observat ma atrage prospetimea mai mult decat una cu riduri si fata imbatranita deja de la 20+ ani.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Păi da, ascultați de drimmi, fetelor. Ca el si asa evita fetele laughing))
Ne uităm și la următorul meci cu arsenal împreună? love struck

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

De fapt ele ma evita pe mine, chipurile as arata prea rau pentru standardele lor, da-mi tu un sfat ca te aflii in situatia mea.

Daca vrei sa astepti pana la toamna, da, pana atunci iti ia alta locul.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, ca iar intru in depresie din cauza ta, mascul mic si feroce care esti tu.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

E bine ca admiti ca te-am adus in pragul depresiei, ai jucat in hora mea, se simte teama ta ca ti-ai gasit nasul

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Nasul meu e intact, pe fata, multumesc.
Si da, puiule, sunt pe pastile din vina ta. Am făcut psihoterapie. crying mi am tatuat numele tau in locuri neortodoxe. crying

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ai mai avut bani de tatuaj dupa ce te-a jupuit psihiatrul? Tratamentul tau era un alt barbat...

De curiozitate, nu de altceva, ce denumire are tatuajul?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Maryusesufletullaviatamea. Asa am scris, jur

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ai consumat bunatate de tus...vezi ca e cu i, nu cu y

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii sunt atrasi de fetele care au un aspect mai tanar! Ar trebui sa fi mandra!

| 22anirolF explică (pentru anonim_4396):

Nu tânăr, ci nefeminin. Nu am nicio formă, nimic care ar atrage ochiul masculin.

| adriangrowinglife12 a răspuns:

Sora mea are 24 de ani si pare de 17 ani, si ea chiar se bucura de asta pentru ca e mai bine sa pari mai tanar decat mai batran, deci stai linistitalaughing