| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fericitaaaa!love struck Mai e cineva fericit?batting eyelashes
Care sunt motivele pentru care voi sunteti fericiti/tristi?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt foarte fericita! Am avut o zi grozava. Am avut un examen important azi dimineata si tocmai am aflat ca am luat 9.happy Soarele a stralucit azi toata ziua doar pentru mine...big grin

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bravo ție.
Eu sunt tristă și acum după pierderea mamei, nu-mi revin deloc.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

N-am nicio stare.Mint.Am o stare de somnolenta.De ce? N-am mai dormit mai mult de 6 ore pe noapte de vreo doua lunisad

| Silvia a răspuns:

Elena, daca eu sunt fericita, nu inseamna ca toata lumea e. Ori vrem sa raspundem la intrebare, ori vrem sa ne bagam in seama degeaba.

| Barajag a răspuns:

Sunt fericita pentru ca sunt respectata si iubitabig grin

| Vizitiul a răspuns:

Eu sunt fericit pentru ca mi s-a dat ocazia sa ma bucur de viata si tot ceea ce reflecta ea!

| monyk a răspuns:

Buna, ma bucur pentru tine ca esti fericita, dar eu nu sunt delocsad, si asta pentru ca m-am certat cu prietenul meu si nu ma simt deloc bine.

| elena a răspuns:

O intrebare de genul 2 in 1? Ori discutam despre fericire si doar atat, ori numai despre tristete.

| madalicious a răspuns:

Ma bucur pentru tine ca esti fericita. happy Insa eu nu sunt deloc in momentul asta. Ieri eram super-happy iar azi m-am trezit sad, nu stiu de ce. sad U de ce esti fericita? love struck

| OanaG a răspuns:

Si eu sunt fericitaa love struck pentru ca a venit in sfarsitul wekend-ul si dorm mai mult laughing

Tu de ce esti fericitasmug?

| Alisa a răspuns:

Fericita, pentru ca ma simt iubita, apreciata.
Trista, pentru ca azi e ziua la una dintre cele mai bune prietene, si eu nu pot sa fiu langa ea fizic. (doar cu sufletul)

| Annitu a răspuns:

Eeuuu (mă iubeşteeeee\dancing)

| tarziu a răspuns:

Sunt fericit ca a iesit soarele si natura se trezeste incet la viata

| Angiutssa a răspuns:

Sunt fericitalove struck
Pentru ca nu am cum sa fiu altfellove struck

| Alice_6278 a răspuns:

Eu tot sunt foarte fericita.Deoarece miine este ziua mamei mele pe care o iubesc enorm... (inlove) (inlove) (F)

| medex3 a răspuns:

Sunt fericita si atat.Eu sunt mereu cu zambetul pe fata.Rareori ma vezi plangand sau fiind trista.Stiu sa ascund asta foarte bine.

| dya a răspuns:

Eu sunt fericita ca sunt iubita in familie...ca mama mi-a cumprata haine noi si ca imi face aproape toate mofturile...si ca iau note bune la scoala.si ca am si o gramada de prieteni care chiar tin la mine.

| Minty a răspuns:

Esti fericita?!?
da din coada

hee heelaughing) glumeam si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt foarte, foarte fericita. Motivul: a fost cea mai frumoasa zi, m-am putut bucura la maxim de prieteni, de caldura soarelui care s-a lasat asteptata ceva vreme si au aparut ceva schimbari in regimul meu zilnic(trezirea la 8 dimineata- am intrat la ciclism :X:X) -asta in weekend). Sunt foarte incantata, dar ma nemultumeste faptul ca stiu ca va urma o zi rea dupa, m-am obisnuit cu aceasta stare: dupa fericire urmeaza tristete si invers happy.

| justinbieber94 a răspuns:

Sunt fericita, pentru ca am id lui justin bieber!