| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte slab la fata... in rest ...adica la corp arat bine(adica nu sunt slab)... dar nu stiu ce sa mai fac ca sa mi se faca obrajii putin mai umflati... mi se vede fata foarte patratzoasa,... ce ar trebui sa fac?sad

3 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Intreaba un nutritionist ce tb sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca esti fata sau baiat, in cazul fetelor se poate aranja prin forma parului iar la baieti prin forma perciunilor, la fete, revin, modul de fardare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt baiat. cum ar trebui sa fie perciunii? ai mei sunt ascutiti si aproape la fel de lungi ca si urechea