| Alex_9605 a întrebat:

Sunt in clasa IX-a si de la anul' vreau sa ma trasnfer in alta clasa, se poate? Stiu ca trebuie si un motiv bun ceea ce eu nu prea am. Vreau sa ma mut pentru ca asa cred eu ca o sa-mi fie mai bine.Imi dati voi un motiv?

5 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Fii ferm, hotarat in timp ce-ti sustii decizia de a fi mutat in alta clasa. Atata timp cat tu-ti doresti pentru. binele tau, sa fi mutat din clasa si, sunt locuri disponibile in alta, nu poti fi impiedicat s-o faci. Succes.

| dreamerlainen a răspuns:

Da, se poate! Daca mergi la acelasi profil nu sunt probleme, dar daca-l schimbi trebuie sa dai niste diferente.

| dorin_9571 a răspuns:

Da se poate... j eu cand am terminat a 9a mam transferat... dar mam transferat la acelasi profil j nu a fost nikio problema

| Gigel90 a răspuns:

Ce motiv mai vrei sa dai? Vrei sa-ti scoti dosarul si sa te muti la alta scoala. ce e asa zarva mare? Cand termini clasa a 9-a, la inceputul vacantei te duci sa scoti dosarul

| postolachiandreia a răspuns:

Daca sunt locuri disponibile nu cred ca arfo vreo problema... poate nu iti place profilul la care esti...sau ceea ce vrei sa urmezi tine de profilul ales...mult succes