| andreea7520 a întrebat:

Sunt in reteaua cosmote si vreau sa va intreb daca la optiunea full time pot adauga in lista celor doua numere favorite, un numar din alta reteabig grin Adica de exemplu` sa am un numar din reteaua cosmote si unul din reteaua vodafone si sa vorbesc cu ambele numere 2000 de minute happy

1 răspuns:
| ralukyn23 a răspuns:

Sall...nu poti.treb sa ai aman2 nr in cosmo...snt minute numai pentru reteaua cosmo aceste 2000de min cu 2 nr favoritehappy