| alexiaolaru09 a întrebat:

Sunt in vacanta de vara la tara. Bunicii sunt plecati, copii nu prea sunt pe-aici. Si m-am plictisit raaauuu! Voi ce faceti cand va plictisiti? Nu vreau raspunsuri gen: du-te la oras, m sau alte minuni! Ajutoooor!

8 răspunsuri:
| stella2355 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc, ma pun sa dorm dar incearca a iti pui muzica tare si danseaza prin casa. Daca nu te ajuta asta, poti incerca sa iti pui castile in urechi si fa o plimbare prin locure care nu leai mai vazut, sa de asemenea poti sa te uiti la nite video pe Youtube. Asta ridica dispozitia si ai chef sa faci alte idei ce iti vin in cap, Succes.

| alexiaolaru09 explică (pentru stella2355):

Am ascultat si muzica su degeaba, mai ai alte sfaturi?

| mentholinks a răspuns:

Curata grajdul.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Mulge vaca.

| alexiaolaru09 explică (pentru mentholinks):

Bunicii mei nu au animale

| Clorox a răspuns:

Danseaza, joaca-te pe telefon... Nu stiu, chestii de genul.

| Speed99 a răspuns:

Ce fac cand ma plictisesc?

Ascult muzica, citesc, ma uit la seriale, joc jocuri video, stau pe Youtube, Reddit, Twitter si TPU.

| stella2355 a răspuns:

Pai, poti incerca a vorbesti cu cineva care iti va ridica dispozitia, au macar are simtul omorului. Daca vrei, imi scrii in privat si o sa te ajut cu ceva.