| fsdfdsfdsf a întrebat:

Sunt la cura de slabire, si a inceput sa se cunoasca... putin la burta si m-am gandit ca, atunci cand voi avea abdomenul cum vreau eu de pLat sau cu ff putina burtica, sa fac abdomene si sa il lucrez. Dar am pulpele putin groase, adica asa mi se pare mie...Cum fac sa slabesc la " picioare " cum ar veni :d

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Fa genoflexiuni.

| AlinPlaya a răspuns:

Buna. Alearga, du-te la sala sa-ti exersezi picioarele. Ceva de genu asta.
Ave! :*

| bobo_2128 a răspuns:

Iubeste din tot sufletul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa genoflexiuni si fandaribig grin cu siguranta va merge... daca ai vointabig grin

| dichi a răspuns:

Cred ca acest articol este exact ceea ce cauti: http://www.cura-de-slabire.net/grasime-fese-si-picioare/