| Joker3134 a întrebat:

Sunt locuri de munca la Dedeman, Carrefour poți să iei și 4500 lei?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca rezisti cativa ani buni si prinzi sa fi sef de magazin da.

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru Joker3134):

Man ti-am mai rapsuns, nu exista job usor si bine platit. Orice job care e cat de cat bine platit necesita munca si atentia. Doar daca nu cumva planuiesti o operatie de sex ca sa iti faci onlyfans.

Răspuns utilizator avertizat
| Wr3nch a răspuns (pentru Joker3134):

Nu, pentru ca esti responsabil de hartiile alea. Un cuvant gresit, si un avocat te manca pe paine.

Răspuns utilizator avertizat