| Jayns a întrebat:

Sunt multi depresivi pe TPU?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimeni,au vieti perfecte, fiecare are cate o vila in dubai si o masina de aia bengoasa din aur si hartie de aur de sters la fundulet, de asta stau aici si critica, barfesc si vad de vietile altora ca a lor e prea perfecta

| CostinAlamariu a răspuns:

In ziua de azi toata lumea e depresiva. Nu o zic ca pe o critică ci ca pe o realitate.

Asta ar trebui sa fie dovada suprema ca lumea moderna e un eșec total.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Foarte mulți dar nu admit acest lucru.
Depresie se poate vindeca cu multa disciplina și suport moral din partea familiei, a unui psihoterapeut.