| Joker3134 a întrebat:

Sunt oameni precum Sisu Tudor care au facut puscarie si nu par afectati oare cum?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă pornești de la ideea că pușcărie e peste tot, la închisoare ești la odihnă.

| RKBlue a răspuns:

Fata lui striga afectat de la 3 kilometri.

| itsmedeby a răspuns:

Cu toții sunt afectați. In pușcărie nu o duci bine deloc. Ramai marcat de unele chestii. Uită-te pe yt la interviuri cu detinuți și ai să vezi. Fiecare deținut este marcat de ceva. Depinde de firea fiecăruia. Unii nu vor să pară afectati, chiar dacă sunt.