| florynstefan1 a întrebat:

Sunt persoane pe site care au luat voucherul cadou de la eMag? Dacă da cum ați procedat? Și mai este o întrebare: Este adevărat că pentru a-l primi trebuie să plătești valoarea voucherului? Adică de exemplu dacă vreau un voucher de 500 Ron... trebuie să plătec 500 de Ron? Dacă da atunci ce voucher cadou mai este ăsta? Păi e gratuit dar de fapt mine! Oricum sper să mă lămuriți!

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Total gresit. Chestia cu voucherul este 100% FALSA.
Nu ma crezi? Poate ai vazut comentarii mai jos cum ca au primit persoane, au facut poza etc.
Ei bine... nu. Acele comentarii sunt la fel ca si voucherul 100% false, editate si din perspectiva unora CREDIBILE, dar nu.
ACEI USERI NU EXISTA. Chiar eu am cautat pe FB numele userilor si absolut nici unul nu exista. Deci tota treaba asta este o minciuna la fel de mare ca si site-ul si cerintele lor.
Nu te lasa pacalit de comentarii.Si am auzit ca unii au capatat si un virus sau ceva, asa ca nu iti sugerez sa te bagi in prostii din astea.