| gamerulmalahios a întrebat:

Sunt scund sau mediu de inaltime la 1.66?
Salut TPU! Am 1.66m si sunt frustrat de inaltimea mea deoarece am impresia ca sunt pitic. Unele persoane spun ca sunt scund(dar in general cei inalti) iar altele ca sunt mediu de inaltime.Problema e ca printre persoanele care imi spun ca sunt mediu de inaltime se numara si parintii si un prieten-persoane in care nu prea pot sa ma incredere deoarece probabil imi spun asta doar ca sa ma faca sa ma simt mai bine...e ca si chestia aia, orice mama o sa-i spuna copilului ei ca e frumos dar asta nu inseamna neaparat ca e chiar asa.Eu unul, cred ca sunt scund. Acum proabil o sa mai cresc avand in vedere ca sunt adolescent dar o data n-am certitudinea asta si oricum pana cresc(daca mai cresc) o sa ma frustreze chestia asta.
Deci: LA 166 CM SUNT CONSIDERAT SCUND SAU MEDIU DE INALTIME?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scund. Clar. Mediu esti pe la 170/180. Inalt e deja peste 190.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scund.

| Hardy410 a răspuns:

Ești scund vere, ai aceiași înălțime ca mine, am 17 ani. Nu știu de ce te deranjează, eu o duc bine pe toate planurile cu înălțimea asta. laughing