| shushanu92 a întrebat:

Sunt si eu nou in ceea ce priveste marca lg, mi-am luat la o combinatie un lg gt505 si dupa cateva ore de folosinta am constatat ca bateria tine numa 3-4 ore apoi se descrca si as vrea sa stiu daca acesta problema poate sa fie numai din baterie sau si din softul lui. daca incarc bateria pana imi spune ca este incarcata si apoi sting telefonul, scot bateria pentru cateva secunde, o reintroduc, apoi pornesc telefonul imi arata baterie descarcata. nu m-ar costa mult bateria ca m-am interesat dar as vrea sa stiu la ce sa ma ajtept din timp

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

A fost folosit foarte mult.Este bateria.De-asta l-a si vandut cel de la care l-ai luat.Te-a cam pacalit.

| shushanu92 explică (pentru darrio2007):

Nu-i vorba ca ma pacalit k eu am dat un Sony Ericsson k800 care isi pierdea semnalu cand iti era lumea mai draga. deci numa bateria este? mersi mult de informare

| darrio2007 a răspuns (pentru shushanu92):

Ok.Sunteti chit.