| lilith16 a întrebat:

Sunt singura de aici care adora drama si sa vada certuri? Doar eu?((((((:

32 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Oh, stai calmă, bucură-te că nu ești tu cea care te cerți... nici nu-ți imaginezi de ce specimene vei da în continuare...

| lilith16 explică (pentru LPCTSTR):

Naaah, eu doar privesc(((((: sau poate ma cert si eu depinde de starea mea

| SilentRain a răspuns:

Fără drame, doar cearta, deci nu

| Clytia a răspuns:

Drama poate doar în cărți sau filme... De certuri nici nu vreau să aud, sunt sătulă. Și pe stradă dacă văd oameni aflați într-un conflict, îmi strică toată ziua.

| Celcestietot a răspuns:

Ești sadikă :-))

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Bnu((:

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Eh bnu! Probabil că dacă ai fi shape-shifter ai veni la mine să mă omori in forma aia de cerb negru :-))

| acerr a răspuns:

Ai scris bine,oare e ce tata vorba,si drama pentru o intrebare, eu am intrebat ceva simplu, Daca sunt vegani aici, nu ma asteptam la atacuri pentru ca nu asta doream, ca si cum asi intreba din nou, Cui ii place parul sub brat sau cine mai are? deci..totul e banal

| acerr a răspuns (pentru acerr):

Am mancat litere, na ce sa fac? poate se intelege ideea

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

Ba nu baa((((:

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Asa noaptea parca te vad la geam ca stai si te uiti la mine cand dorm, bati din copite, se aude nechezat pe la geam (pentru ca tu esti un cerb cu timbru de cal, deci nu te supara pe mine). Parca vad ca deschid ochii si vad ca ai glowing eyes mode on si dupa spargi geamul si intrii dupa mine. Eu ti-am mai spus ca de tine imi este frica cel mai mult. Sper sa nu vi la mine noaptea, plz :-(((

:-))))))))

| lilith16 explică (pentru Celcestietot):

As rade dar nu am dispoziţia necesară

| Celcestietot a răspuns (pentru lilith16):

Da, stiu cum este. Lasa ca poate o sa te simti mai bine in curand, fi optimistawinking.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu doar tu, și eu!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Si mie imi place drama... in telenovele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drama e plictisitoare.

| RAY a răspuns:

Vrei sa ne certam?

| lilith16 explică (pentru RAY):

Naah, nu am o dispoziţie buna

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Trist,chiar aveam chef, de ce esti

| lilith16 explică (pentru RAY):

Nu stiu, sunt iritabila si dupa "pic" deodată si ma simt asa toata ziua

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Singura fata? :/

| Bondarel99 a răspuns:

Sunt destui oameni, de asta emsiunile precum Puterea dragostei si Bravo, ai stil au atatia telespectatori. Mie unu nu imi place cearta...

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Nah, nu stiu

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Pai ai zis "singura". Deci baietii nu pot sa se incadreze? laughing

| Andreeush a răspuns:

Doar în filme îmi place să văd drame.

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Nu stiu, faceti ce vreti, nu am zis asta, nu puteam sa pun singurul, nu? nu avea sens

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Singura persoana poate*. Bai da cted ca te doare maseaua aia rau, ca nu mai e nici o gluma, nimic ((:

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Nu ma simt bine

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru lilith16):

Mergi mai la un medic :/

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Nu pe partea aia, am si eu sentimente câteodată((: